Alluramin to feromony dla gości. Ich sklep istnieje w cali naturalny, dzięki czemu wolno je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pomyślnie wchodzą na wzbudzanie pożądania fizycznego i urodę mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, jakie są naturalnie wydzielane tylko przez tzw. samców alfa- ich wpływanie dopomoże stworzyć atmosferę bezpieczeństwa oraz pożądania, w jakiej nowe osoby będą Obecni bardziej pomocne i uległe. Oddziaływanie feromonów jest absolutnie realne i subtelne, ze względu na to, iż są to bezwonne substancje. Posiadają one nie tylko sposób do sukcesu na randce, czy imprezie, lecz też w interesie- z możliwością uzyskasz pozycję lidera oraz stworzysz aurę zaufania oraz zaufania.

Co osiągniesz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych osób w pobliżu
pozostaniesz w gospodarce dominatora i pana
będziesz budzić pożądanie
nabierzesz większej swobód siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe relacje oraz zdobędziesz akceptacja nowych ludzi

Wykorzystywanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w mieszkaniach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony realizują przez jakiś 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” wywodzi się z języka greckiego, i konkretnie mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w rozumieniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi należącymi do grupy infochemicznej, które właśnie występują w żywym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Ujawnia się natomiast, że podstawy te nie posiadają żadnego zapachu, tylko przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają podstawowe pozycje w domowym życiu każdego pracownika m.in. wyrażają dominację oraz zezwalają na wyróżnienie się spośród otoczenia, znamiennie działają na pewność siebie, a też – co dla grupie jest najważniejsze – owocnie przyciągają płeć przeciwną. Oddziaływanie feromonów otwiera się w sezonie, kiedy przybędą do narządu nosowo-lemieszowego, znajdującego się w jamie nosowej.
Jak funkcjonują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te związki chemiczne stoją się atrybutem atrakcyjności, efektywnie zachęcają do nas płeć przeciwną oraz wspierają w dotykach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych reklam na ludzki temat otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a wtedy pomysły są już kierowane wprost do podwzgórza mózgu, w którym formują się emocje oraz instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów rozgrywa się czyli w naszej podświadomości.

alluramin

http://Alluramin24.com


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *