EXTREME POWERPACK TO:
spory efekt treningów
najlepsza klasę produktów
przypływ sił i mocy
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

ZBUDUJ SWOJĄ SYLWETKĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w terenu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wagę oraz masę mięśniową. Więc zwłaszcza wydajny i mocny produkt dostępny dla każdego, kto pragnie zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która uzna Ci stworzyć mięśnie jak stal. Osiągaj najodpowiedniejsze efekty sportów i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie pozostawał na ochronie Twojego testosteronu. Oznacza to jedne korzyści. Zauważ gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie góry i mocy jeszcze przenigdy nie istniałoby rzeczywiście przyjemne oraz silne. Będziesz stanowił gwarancja, że testosteron nie zmieni się już nigdy w estrogen. Użytkowanie Cerberusa wraz z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do zrealizowania Kimery. Spośród nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą zmianę i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające skutki sportów i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na szybkość i wkrocz na następny poziom ćwiczeń. Kimera toż oczywistsza miara i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin oraz minerałów, stworzony specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i uzyskaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dodatnio na zyski treningów. Zwiększ sprawność fizyczną choćby o 30%. Szybciej budź się po każdej morderczej rywalizacji plus bądź skory do kolejnego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z ZAŁOŻENIAMI!

Doskonale znasz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to także dokonany przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najściślejszym szczególe. Niestety będziesz miał małych wątpliwości jak dawać suplementy, co jeść oraz gdy uczyć, by polepszyć jakość i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie zadań i powtórzenia razem z prawami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Rezultaty będą dostępne już za trzy miesiące!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *