impotencyherbs.com

Lubicie pomarańcze?
Ja uwielbiam. Zatem dobre owoce, które jadam zimą, nie licząc cytryny, wszędobylskiej u mnie wszelki rok. Oprócz zalet smakowych pomarańcza ma co chwila kilka pomocnych składników.

Witamina C – swoja rzeczywista utrzymuj w okazji grypą, przeziębieniami także nie tylko. W 100 g pomarańczy dysponujemy koło 50 mg witaminy C. Uważacie, iż owo chwila? Oraz czy rozumiecie, że kwas askorbinowy staje się witaminą C dopiero w środowisku flawonoidów? Flawonoidy owo owszem przemawiające w roślinach substancje, jakie są silnymi antyoksydantami, zwalczają wolne rodniki, oszczędzają przed złośliwym promieniowaniem UV, i i wpływają bakterio- i grzybobójczy. W losu naturalnej witaminy C nie jest zbawienne doręczenie jej strasznych sumy, żeby zyskać rezultat prozdrowotny. Środki w aptekach zawierają chemiczną witaminę. Nawet skoro stanowi na nich powiedziane, że „spośród flawonoidami”, iż „spośród olejkiem z wiśni acerola”, iż „spośród odwarem z zysków róży” to wiecznie jest to ale syntetyczny kwas askorbinowy z aneksem flawonoidów, oraz nie naturalna witamina. Jedyną poważną uwagi witaminą C w strukturze załącznika jest tzw. Ester-C.

Oprócz witaminy C w pomarańczy zawieramy wapń. Dwie pomarańcze zawierają tyle samo wapnia co pewna szklanka mleka. Następnymi cennymi substratami są błonnik, potas czy folian. Sporo zainteresowanych szczegółów znajdziemy oraz w skorupce pomarańczowej.

Ester-C
To opatentowana formuła, w jakiej połączono witaminę C (kwas askorbinowy) z wapniem w bzom od podstawy syntetycznych procesie motywującym się na prawdach tych modułów w środowisku wodnym (bez aneksu własnych specyfików). W efekcie dochodzi mieszanina askorbinianu wapnia oraz metabolitów witaminy C, głównie dehydroaskorbinianu i treonianu wapnia. Owo dziś metabolity eksponowane są za czystą biodostępność tej witaminy plus pro jej rozległe pilnowanie się na ostrym etapie w krwi.

Badania wykazują, że biodostępność estru jest 10-ciokrotnie wyrazistsza niż kwasu askorbinowego. W obserwacji charakteryzuje toż, że przy tym jednym tonie w krwi skuteczność wykonywania wosku będzie 10-ciokrotnie doskonalsza niż przeciętnej witaminy C.

Ester-C możecie kupić w krajowym sklepie online klikając w link: Ester-C 1400mg – Igennus

Bądź owo nazywa, że w charakterze pomoce przed grypą powinniśmy właśnie polecieć do supermarketu natomiast dostać kilka kartonów soku pomarańczowego?
Wiecie, iż nie, prawda? Wiecie, że aktualne co stanowi w kartoniku z wpisem „sok pomarańczowy” średnio przechodzi się do owego, co wciska w sobie wygodna pomarańcza. Ewentualnie w takim razie trzeba zakupić „zdrowy sok”, „nie z soku”, „świeżo wyciśnięty” i będzie profesjonalnie? Że rzadko nie.
http://www.activemodepotency.com


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *