http://impotencyherbs.com

Lubicie pomarańcze?
Ja lubię. Więc całkowite skutki, które jadam zimą, nie licząc cytryny, wszędobylskiej obok mnie pełen rok. Oprócz wartości smakowych pomarańcza ma co normalnie kilka skutecznych składników.

Witamina C – nasza normalna walcz w rozrywce grypą, przeziębieniami zaś nie tylko. W 100 g pomarańczy osiągamy blisko 50 mg witaminy C. Uważacie, że wtedy mało? Natomiast lub wiecie, że kwas askorbinowy przebywa się witaminą C zaledwie w towarzystwie flawonoidów? Flawonoidy owo tak przebiegające w roślinach substancje, jakie są silnymi antyoksydantami, usuwają wolne rodniki, ochraniają przed groźnym promieniowaniem UV, oraz także pracują bakterio- i grzybobójczy. W przykładu normalnej witaminy C nie jest uzasadnione przekazanie jej niemałych porcje, żeby dostać efekt prozdrowotny. Leki w aptekach mają sztuczną witaminę. Nawet jeżeli jest na nich ułożone, że „z flawonoidami”, iż „z wyciągiem z wiśni acerola”, iż „z wyciągiem z cytrusów róży” więc stale stanowi ostatnie chociaż sztuczny kwas askorbinowy z aneksem flawonoidów, a nie naturalna witamina. Jedyną należytą pomoce witaminą C w strukturze załącznika jest tzw. Ester-C.

Oprócz witaminy C w pomarańczy mamy wapń. Dwie pomarańcze mają końcu indywidualne wapnia co zdobywa szklanka mleka. Następnymi pożytecznymi podzespołami są błonnik, potas czy folian. Sporo świeżych składników odnajdziemy podobnie w skórce pomarańczowej.

Ester-C
To opatentowana formuła, w której związano witaminę C (kwas askorbinowy) z wapniem w dzikim z masy chemicznych procesie opierającym się na postaciach ostatnich fragmentów w centrum wodnym (bez zapachu różnych materiałów). W rezultacie staje mieszanina askorbinianu wapnia a metabolitów witaminy C, głównie dehydroaskorbinianu i treonianu wapnia. Toż dziś metabolity poważne są zbyt sporą biodostępność tej witaminy oraz za jej wieloletnie chowanie się na dużym szczeblu w krwi.

Pytania wykazują, że biodostępność wosku jest 10-ciokrotnie cenniejsza niż kwasu askorbinowego. W realizacji zwie więc, iż przy tym samotnym zakresie w natur skuteczność działania wosku będzie 10-ciokrotnie piękniejsza aniżeli banalnej witaminy C.

Ester-C możecie zakupić w polskim interesie online klikając w link: Ester-C 1400mg – Igennus

Czy obecne zwie, że w kierunku kontrole przed grypą powinniśmy właśnie polecieć do biznesu oraz kupować kilka kartonów soku pomarańczowego?
Wiecie, że nie, prawda? Wiecie, iż wówczas co egzystuje w kartoniku z wpisem „sok pomarańczowy” zwykle ciągnie się do aktualnego, co ukrywa w sobie funkcjonalna pomarańcza. Czyli w takim razie trzeba zakupić „zdrowy wyciąg”, „nie z koncentratu”, „świeżo wyciśnięty” tudzież będzie adekwatnie? Że rzadko nie.
http:activemodepotency.com


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *