Brak erekcji – jakie moga być tego przyczyny. 

 

Wśród najpowszechniejszych powodów pojawienia się kłopotów z potencją możemy wymienić:

 

1) Niedobra dieta – jeżeli zwykliśmy odżywiać się przede wszystkim śmieciowym jedzeniem, bardzo tłustym, w naszym jadłospisie nie ma zaś zdrowych owoców, warzyw, ryb, to naprawdę nie wolno się dziwić, że niestety erekcja nie towarzyszy nam regularnie.

 

2) Brak aktywności
fizycznej
, bierny tryb życia – o ile to w pełni typowe, że w dzisiejszych czasach spędzamy sporo czasu w pozycji siedzącej, przecież bez pracy zawodowej ciężko żyć na dobrym poziomie, to jednakowoż nie ma wymówki dla tych osób, które nie robią niczego po wyjściu z pracy.

 

3) Kłopoty zdrowotnekiedy człowiek choruje na choroby serca, nadciśnienie, cukrzycę, to z automatu również z jego libido nie wszystko jest OK.

 

4) Rutyna – o ile początkowo jesteśmy zapewne zafascynowani swoją partnerką, tym jak wygląda, to potem może wkraść rutyna. A jak wszyscy wiedzą, rutyna niemalże zabija. W tym celu warto porozmawiać ze swoją partnerką, spytać czy mogłaby nieco bardziej urozmaicić pożycie łóżkowe. Godne uwagoseksowne ubrania, być może jakieś zabawki erotyczne, erotyki albo przebieranki. Opcji, dzięki to którym nasze pożycie erotyczne będzie ciekawsze jest dużo.

 

5) Za duży stres, problemy zawodowemocno stresujące sytuacje są permanentnym elementem życiowym, lecz przecież nikt nie mówi, że powinniśmy zareagować na nie nadmiernym zdenerwowaniem. Zdecydowanie można w taki sposób pokierować swoim żywotem, aby przenigdy nie doszło do tej sytuacji, w której to stres sparaliżuje nam dzień, jak i noc.


tekst dostepny na
stronie-tania viagra

kamagra w zelu