5308-3423-ico-wu.jpg

Kąpiele wodne i hydroterapia na potencję- 1 czesc

avatar_129_page

Dużo mężczyzn ma kłopoty ze wzwodem. Sporo z panów nie wie, że szybko sobie pomóc prostymi niemedycznymi sposobami w zaciszu własnego domu.
Jeśli zastosujemy domowe sposoby na podniesienie potencji, od masaży na podbrzusze, przez dietę a także akupresurę – masaż i naciskanie miejsc erogennych i wrażliwych, to efekty są zadowalające jedynie, kiedy robimy to systematycznie i przez kilka tygodni.
Dziś coraz większa liczba seksuologów, odwołując się do przeprowadzonych badań, zaświadcza, że bicze viagra wodne są idealnym sposobem na leczenie nie tylko problemów z erekcją, ale także na mały popęd seksualny. Prócz tego bicze wodne polepszają niektóre sprawności seksualne. Biczowanie wodne trzeba stosować na podbrzusze. Natrysk musi być naprzemienny, raz ciepły, potem zimny. Delikatny natrysk warto zastosować na jądra. Te formy zabiegu polecane są tym panom, którzy przegrzewają własne miejsca intymne, bo właśnie przegrzanie jest najczęstszą przyczyną zaburzeń wzwodu, impotencji oraz zaburzenia gospodarki hormonalnej.
Hydroterapia może być zalecana paniom z obniżonym popędem seksualnym.

tekst dostepny na stronie kamagra

Dodaj komentarz