4049-8082-ico-wu.jpg

Bicze wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy polegające na naciskaniu określonych miejsc na stopach. U panów należy pobudzać zakończenia nerwowe zlokalizowane na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i z wyczuciem naciskać na pięty. Badanie należy zapoczątkować od lekkich muśnięć i po chwili zwiększać moc nacisku. Każdą ze stóp należy badać przez około pięciu minut.
Kobiety gwałtowniej reagują na uciskanie miejsc rozłożonych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od wyrostków kręgowych. Masowanie tych punktów jest doskonałym pomysłem na rozpoczęcie miłosnej gry. Panie mogą się zrewanżować dotykaniem punktu tuż nad włosami łonowymi swojego partnera. Rozbudzą przez to penisa. Dzięki tym masażom życie seksualne tania viagramoże być bardziej udane.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które tak samo jak te zamieszczone na stopach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Naciskanie tych miejsc wzmacnia pracę narządów płciowych. Takie masowanie może dodatnio wpłynąć na problemy z erekcją.
Masaż uszu nie może trwać dłużej niż pięć minut. Jeśli para chce spróbować uciskania określonych receptorów, to trzeba udać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni określą dokładnie, jakie punkty należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra w zelu

Dodaj komentarz