1778-3428-ico-wu.jpg

Przyczyny złej erekcji

2020-4611-ico-wu.jpg

Problemy z potencją są osobistym problemem. W końcu potencja dla niektórych jest synonimem ich męskości. To sprawia, iż mężczyźni nie tylko nie chcą (nie umieją) wspominać o tym problemie, ale wręcz sami nie chcą się do tego przyznać. Zaburzenia wzwodu to poważny test dla każdego faceta. Mimo to panowie muszą wiedzieć, iż są to schorzenia wyleczalne. Wystarczy przełamać opór i pójść do lekarza. Polepszenie erekcji jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń erekcji
Kłopoty ze wzwodem, zaburzenia wytrysku to bardzo częste zaburzenia. Dotykają średnio 10 procent męskiej populacji. Kłopot nasila się, gdyż zwiększają się czynniki powodujące zaburzenia wzwodu. Zauważa się częstsze zachorowania na
cialis cena cukrzycę, schorzenia układu krążenia oraz depresje. Kłopoty z erekcją mogą dotykać panów w każdym wieku. Różnorodne są przyczyny zachorowań.

U młodych kochanków, to jest przed 30. dolegliwości najczęściej będą wynikać z podłoża psychologicznego. U nieco starszych mężczyzn problemy mogą być wynikiem różnych dolegliwości. Niepełna erekcja lub jej niewystępowanie mogą być wywołane schorzeniami naczyniowymi.
tekst dostepny na stronie levitra

Dodaj komentarz