1743-3082-ico-wu.jpg

Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

indeks1

Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

Choroba

Poważna choroba, taka jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co owocuje obniżonym zainteresowaniem seksem. Niski poziom testosteronu może również skutkować osłabieniem mięśni, zmniejszeniem masy kostnej oraz zaburzeniami erekcji. Pozostałe choroby, które
kamagra zel mogą wywoływać niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból oraz kłopoty z sercem. Jeśli cierpisz na któreś z tych schorzeń, zapytaj swojego lekarza, jak możesz przeciwdziałać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki sprzedawane na receptę, takie jak Proscar przepisywany w kuracji prostaty, mogą również powodować obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze skutków ubocznych ich używania. Przed przystąpieniem do zażywania jakichkolwiek leków na receptę, dokładnie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co musisz wiedzieć o ich działaniu kamagra jak też o ich skutkach ubocznych.

Tryb życia

Większość ludzi myśli, że niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyka starszych mężczyzn. Jednakże to nieprawda. Dzisiaj sporo mężczyzn w wieku 30-40 lat sygnalizuje kłopoty z niskim libido. Jednym z powodów tego stanu rzeczy może być niewłaściwy styl życia albo szkodliwe nawyki, takie jak palenie papierosów, niezdrowa dieta, zbyt mało snu oraz inne podobne czynniki. Pomyśl nad przemianą stylu życia, zerwij z tytoniem, zacznij uprawiać sport oraz zmień żywność na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już problemem.

Dodaj komentarz