5525-6497-ico-wu.jpg

Sposoby na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszą erekcję

Istnieje parę prostych metod, pozwalających uzyskać silniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem wystarczająco mocna albo jeśli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu otrzymasz parę rad dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka prostych metod, które pomogą ci wypracować mocniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe wskazówki z pewnością okażą się dla ciebie pożyteczne!

Palenie surowo wzbronione

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego cialis w zelu zmniejszenia rozmiarów twojego przyrodzenia oraz jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. W żółwim tempie i stopniowo powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Wynik jest taki, iż maleje przepływ krwi do członka w czasie seksu. Jeżeli dotychczas nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadmiar tłuszczu w twoim ciele to niezbyt dobra okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz spalić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną zdolność erekcji. Jeśli jesteś grubasem to masz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji oraz przysparza się również do schorzeń układu krwionośnego. Ten stan może też wpływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może erekcja być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która prowadzi do zwiotczenia penisa. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zlikwiduj nadwagę.

Dodaj komentarz