7507-7257-ico-wu.jpg

Skąd się biorą problemy ze wzwodem?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki kłopot z erekcją pojawia się raz na pięć stosunków, więc można określić, że może się to przydarzyć przynajmniej raz w życiu każdego mężczyzny. Jak wiadomo podstawy zaburzeń erekcji mogą być różnorodne, inne w przypadku kochanków w wieku lat dwudziestu, a inne u sześćdziesięciolatka.
Wzwód następuje w momencie pobudzenia ośrodka erekcji, który zlokalizowany jest w rdzeniu kręgowym. Penis wypełnia się krwią, następuje wzwód. Kłopot z erekcją powstaje, gdy wzwód nie pojawia się wcale albo nie utrzymuje się wystarczająco długo, by dało się odbyć normalny stosunek. Można mówić o poważnym kłopocie ze wzwodem, gdy zaburzenie występuje minimum w 75% przypadków i trwa to przez długi czas. Chwilowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z potencją. Niżej prezentujemy najważniejsze przyczyny kłopotów z potencją.
1.Stres i przemęczenie. W sytuacji, kiedy spędzamy znaczącą część dnia podczas pracy lub żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, na wieczór możemy nie posiadać siły ani ochoty na seks. Warto wtedy zatroszczyć się o unikanie momentów nas stresujących, odprężenie kamagra w zelu i normalne podejście do pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeżeli w naczyniach krwionośnych zaczynają powstawać zaburzenia miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez tętnice z dużym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do członka i brak lub zaburzoną potencję.
3.Nikotyna. Z analiz wykonanych przez specjalistów dokładnie wynika, że wypalanie jednej paczki dziennie aż u 3/4 osób doprowadza do impotencji. Prócz komplikacji z potencją papierosy wpływają na zmniejszoną produkcję plemników, a dodatkowo ich słabszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie levitra

Dodaj komentarz